צבא חוזר בשאלה

1858526 790

מאת: דעאל כהן

אני בשוק. זה פשוט נורא. הצבא שלנו חוזר בשאלה.

צה"ל שאנחנו אוהבים כל כך נעשה חילוני יותר ויותר.

אנשים שמחזיקים באג'נדות מערביות הצליחו להשתלט על מוקדי הכוח, והם דוחפים אותנו במורד התלול ללא מעצור.

אם עד היום המערך הלוחם של צה"ל כלל בעיקר גברים, ובצדו שכנו כמה גדודים מעורבים, הרי שבעתיד הקרוב כל הגדודים (חוץ מנצח יהודה הבודד) יהיו מעורבים, ובצדם יתקיימו כמה פלוגות של דתיים.

אם עד היום הנער הישראלי הממוצע היה מקבל בצבא הזדמנות להכיר את היהדות ואת הדתיים, הרי שמעכשיו חוויית השירות תהיה חילונית בהרבה.

אם עד היום כ-40% מהקצינים הקרביים עמדו במסדר הסיום בבה"ד 1 בכיפה על ראשם, הרי שמעתה המספרים האלה ילכו וירדו. כי מי ירצה לפקד על בנות? ולמי יש כוח להילחם במערכת?

"בגדודים המעורבים הם לא רואים זה את זה כמושא להטרדה אלא כחבר לנשק כתף אל כתף", אמרה האישיות הצבאית הבכירה בכתבה מלפני שבועיים. אוי! איזו תמימות! כמי שהשתחרר לפני כמה שבועות אני יכול לומר שקשה לתאר את עומק הטומאה שהשירות המעורב מביא בכנפיו. "כי ה' אלוקיך מתהלך בקרב מחנך להצילך ולתת אויביך לפניך והיה מחניך קדוש. והיה כי יראה בך ערוות דבר ושב מאחריך". ועכשיו שמחנותינו יהיו חלילה שטופים בטומאה, מה יקרה במלחמה הבאה?!

כולם מבינים את המחיר שהשילוב הזה תובע מהיכולות המבצעיות ומהכשירות הקרבית, אבל אף אחד אינו מוכן לשבור את קשר השתיקה. לא נעים לצאת פרימיטיבי וחשוך, זה עלול לעצור את הקידום. לרבנות הצבאית כבר אין שיניים, הפוליטיקאים החרדים אינם חשים שייכים למתחולל בצבא והבית היהודי מתעסק בעיקר בהתיישבות. כך נוצר פה איום קיומי על מדינת ישראל, ולאף אחד אין אומץ לצעוק שהמלך עירום.

לא נורא. הצבא יאבד המון קצינים איכותיים, המערך הלוחם שלנו יאבד מעצמתו, חיילים יתעסקו בשטויות במקום בלחימה, אלפי בנות יפגעו בבריאותן, אבל לא נורא, באמת לא נורא. העיקר שההשפעה של הדתיים בצבא תיבלם ובמקומה תשלוט בכיפה ההשקפה הליברלית, ודרך הצבא תחנך את החברה בישראל לליברליזם, לשוויון ולטומאה.

 

 

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם