שליש גיהינום Featured

1858526 790

רווק מחפש

דורנו התברך בפלטפורמה חדשה: אתרי היכרויות. מקום שקל ונוח להכיר בו, ויש בזה הרבה יתרונות. גם לא מעט חסרונות, ועל זה אני רוצה לכתוב (אני כותב כפנייה ללשון נקבה כי זה הצד שיצא לי להכיר, וייתכן שהדברים נכונים לשני המינים).

לצערי, יש תופעה שכיחה של התעלמות. בחור מחפש, קורא כרטיסים, משקיע מחשבה, מתלבט, ובסוף מחליט ללכת על כרטיס של מישהי מסוימת. שוב חושב, שוב קורא את הכרטיס, שוב מתלבט אם לכתוב, מה לכתוב, איך לכתוב. לפעמים גם דוחה הצעה אחרת כדי להיות ממוקד בזו. ובסוף גם לוחץ על 'שלח'.

עובר יום, יומיים, שבוע, הבחורה הספיקה להיכנס לאתר, לקרוא את ההודעה וגם את הכרטיס של מי ששלח אותה, ודממת אלחוט. נכון, ידוע שיש גם תופעה של פיזור פניות סתמיות, פניות לא שייכות וכו' – אני כבר צופה את התגובה שיכתוב אי-מי בגיליון הבא – תחסכו מאיתנו. סיבות יש, הצדקה אין.

את לא רוצה להגיב לפנייה שנראית הזויה (בעינייך)? שיקול שלך. אבל מפנייה סבירה, ממישהו עם נתונים מתאימים, למה להתעלם? אם את "בחורה כיפית, רגישה וחברותית", לאן זה נעלם פתאום?

לא תאמיני, אבל בצד השני אשכרה יש מישהו שמחכה לתשובה ממך. לא פחות. הוא השקיע בזה זמן, מחשבה וכוחות נפש, ואת רק צריכה להקדיש חצי דקה לתשובה מנומסת. לא יותר. ההתעלמות לא נעימה, פוגעת, ובקנה מידה רחב גם מורידה את החשק להיות באתרים כאלו ופוגעת באפקטיביות שלהם. הבה נעשה את אתרי ההיכרויות למקום נעים ומכבד יותר.

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם