קשה למצוא בגדים Featured

1858526 790

לבת דתייה קשה למצוא בגדים

טליה סלומון

אני צריכה בגד שאני אוהבת במחיר שפוי ושיענה על כל גדרי הצניעות. לדתיות יהיה קשה למצוא בגדים בקניון – ברנואר, בקסטרו וכו' – כי הם לא מייצרים בגדים צנועים, ולקנות שם משהו צנוע זה מציאה.

לכן אני, כמו הרבה אחרות, הולכת לרחוב יפו, פתח תקווה ועוד, בתקווה למצוא בחנויות של מעצבות דתיות בגדים יפים על פי ההלכה. אבל לא, אני מגלה שגם שם נדיר למצוא שמלה שאוכל לקנות מבחינה עלות וגם לא אצטרך בשבילה חולצת בסיס ותחתית.

אז אנחנו דתיות, ודי נדפקנו, כי חוץ מזויה כמעט כל שמלה שנרצה תעלה 250–300 שקלים או יותר, ובסייל יהיו גם ב-200. נגיד שאני מוכנה להוציא 250 שקלים על שמלה שאני אוהבת, עכשיו אני גם צריכה להחליט אם אני מתפשרת על שרוול קצר או על שמלה מעל הברך או שאני קונה שמלה ב-250 שקלים ומתקנת אותה בעוד 50 שקלים אם שאפשר לתקן אותה כי יש מכפלת.

נכון, יש חנויות שמוכרות לדתיות והשמלות מהממות ועונות על גדרי ההלכה, אבל לא כל משפחה דתייה זכתה בלוטו ויכולה להוציא 300 שקלים על שמלה אחת.

מעצבות דתיות, אתן יודעות מה ההלכה, אתן יודעות שלא תפסידו לקוחות אלא להפך, תרוויחו עוד הרבה אם רק תוסיפו 3 סנטימטרים חסרים בשמלה, ואותנו, נערות שרק רוצות לעבוד את ה' בשמחה ולהרגיש יפות, לא תעמידו במצב של חיפוף בהלכה או לבישת שכבות על שכבות.

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם