הצד השני של המתרס Featured

1858526 790

רחל מגן

תגובה על המכתב "תנו לי להחליט"

רווק יקר, אני מבינה את המצב שאתה נתון בו, אבל לא לגמרי מסכימה עם עמדתך. אתה מרגיש ששופטים אותך על הסירוב, לא משנה הסיבה, וזה אכן לא נעים. אולם למרות שלא תמיד קל לומר למה נפלה ההצעה, נסה לרגע להיות מהצד של המציע: יושב אדם וחושב עליך כחבר רווק ורוצה לסייע לך להתחתן, מנסה להציע בחורה, והתשובה שלך להצעה היא "זה לא רלוונטי" או "פחות מתאים" בלי הסבר.

אם לא תאמר מה הסיבה לא נוכל להציע לך הצעות רלוונטיות. הסיבה, תהיה אשר תהיה (מראה חיצוני, עדה, תכונת אופי וכדומה), מסייעת (גם לנו) בסינון, הרי אי אפשר להציע כל אחת סתם כך (שידוכי מכנסיים-חצאית). אין צורך לחפור, אבל לגיטימי לשאול למה. זכותך לסרב בלי לנמק, אך הבא בחשבון שייתכן כי תפסיק לקבל הצעות, לא בהכרח בגלל חוסר רצון אלא עקב חוסר הבנה מה אתה מחפש, וזו זכותם של המציעים.

אם אתה רוצה לחפש לבד, בלי לתת דין וחשבון לאף אחד, אתה מוזמן לגשת לאתרי היכרויות, לקבוצות היכרות בפייסבוק או בוואטסאפ או אפילו לחפש באוניברסיטה, בבית הכנסת או באוטובוס. כאשר הצעה מגיעה דרך גורם מתווך עליך לנסות לדייק ככל האפשר מה אתה מחפש כדי שהמציע יוכל לנסות לחשוב על הצעה מתאימה לך. לא חייבים לרדת לפרטי פרטים (עיניים כחולות), אבל גם אין להסתפק במשהו כללי (בחורה טובה ונחמדה). אנחנו סומכים עליכם שאתם יודעים מה אתם רוצים ובעיקר מה אתם לא רוצים, אבל תבינו גם את הצד שלנו.

ת אחרת.

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם