שדכניות צריכות לדעת Featured

1858526 790

דברים שבנות ו על בנים

חנן

1. כל הבנים רוצים להתחתן, ללא יוצא מן הכלל. אלא שבשונה מבנות, הם מבינים את זה בגיל מבוגר קצת יותר. אם הוא עבר את גיל 25, ואומר לך "אני לא מעוניין להתחתן כרגע", כנראה יש לזה סיבה אחרת.

2. בנים הם יצורים מורכבים: גם לבנים יש רגשות, שאיפות, חלומות ואכזבות.

3. בנים הם לא אביר על סוס לבן: לכל אחד יש הבעיות שלו, ואיש אינו מוכן לשחק תפקיד של גיבור מושלם בהצגה של מישהי אחרת. אם את דורשת אביר כזה, תקבלי רק שקרנים, שחצנים או חסרי מצפון.

4. בנים לא מחפשים דוגמניות: בדיוק להפך, דוגמניות עלולות להידחות. בנים מחפשים בחורה שנראית נורמלי. מן הצד השני, בחורה שהמראה שלה לא חשוב לה תתקשה מאוד למצוא מישהו.

5. בנים לא מחפשים ילדות קטנות: בנים רוצים מישהי שיש לה חיים משלה, דעות משלה והשקפה משלה על החיים. בנים מחפשים רעיה וחברה, לא ילדה ולא אחות קטנה (ראו לעיל כלל 3).

6. לבנים אין ביטחון עצמי אין-סופי: בציבור הדתי יש הרבה בנים קשוחים ומוכשרים, שמתקשים לפתח שיחה עם בנות. אל תשלחו אותם לטיפול פסיכולוגי – מספיקה הבנה ומעט מחשבה יצירתית. ואגב, מותר לבחורה להתחיל עם בחור כזה.

7. לחץ גורם לבנים להסתגר: "אתה לא נעשה צעיר יותר" או "המבחר שלך הולך וקטן" – זה לא עובד כמעט אף פעם על בנים. לחץ רק גורם לבנים לחרוק שיניים ולהיכנס עוד יותר עמוק לתוך המערה.

8. בנים שונים זה מזה: כל הנ"ל נמצא במינון שונה בכל בחור.

9. בנים שונים מאוד מבנות: בנות מתייחסות לנישואין כשלב הכרחי בחיים, אבל לבנים זה לא מובן מאליו. בחור יכול לסבול מבדידות במשך שנים, אבל להתקשות מאוד בצעד הבא. מותר להטיל עליו את האחריות למצבו, אבל אסור להאשים ואסור לכעוס. אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו, בפרט אם את אישה.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
נתפסנו ברשת

  מאמר מאת אסף פאסי

בני אור – ככה נראה החושך

  הטור של אבינועם הרש....

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם