חתונה בצל קורונה Featured

1858526 790

דניאל ונדב דיין

היוש, אני דניאל אסולין. בעצם דניאל דיין. אני חושבת שייקח לי עוד קצת זמן להתרגל לשם המשפחה החדש שלי.

ובכן, גם אני התחתנתי השבוע. כמו עשרות זוגות אחרים גם בעלי ואני הצטערנו מאוד לשמוע שאנחנו צריכים לבטל את החתונה באולם. גם אנחנו החלטנו (בהחלטה לא פשוטה) לוותר על חתונה מפוארת ולערוך חופה עם מניין אנשים בחצר הבית.

אם אתם חושבים שזאת הייתה החלטה פשוטה, אני מבטיחה לכם שלא. כבר שנים שדמיינתי את עצמי צועדת לעבר החופה בשמלה לבנה וזר פרחים קלוע לראשי, שקיעה אדומה מעטרת את השמיים ועלי כותרת אדומים את מדרגות החופה. חודשים לפני החתונה התחלנו לתכנן את הערב המושלם שלנו. במשך שעות השווינו אולמות, עמלנו על עיצוב הזמנות ונסענו אינספור פעמים לאולם כדי לטעום מנות, להיפגש עם הבעלים של המקום ומה לא. כשנדבוש בא אליי כמה שבועות לפני החתונה ואמר לי שרצות שמועות על איסור התקהלות התחלתי להיבהל. כשהשמועות התאמתו התחלתי לבכות. ישבנו על הספה בבית שלי והוא עודד אותי. "לא נורא", אמר לי, "נעשה חתונה קטנה ושמחה בחצר". ובאמת כך היה.

למרות שהאירוע היה שונה בתכלית ממה שדמיינתי, אני חייבת להודות שזאת הייתה חוויה יוצאת דופן. מתברר שלחתונה בחיק המשפחה המצומצמת יש יתרונות רבים. במהלך כל החתונה הצלחתי להעניק תשומת לב להוריי, לאחיי, ולחמי וחמותי, וגם הם עטפו אותי בחום ואהבה. בעלי הוסיף שממש חבל להוציא עשרות אלפי שקלים על אירוע של ערב אחד כשאפשר להרים חתונה כל כך שמחה ומושקעת בבית. בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות לבעל האולם המקסים שהסכים לוותר לנו על התשלום למרות שהחוזה היה לטובתו.

אני מאחלת מזל טוב ענקי לכל הזוגות שזכו להתחתן בצל קורונה. למי שהתחתנו בסופר, לזוג שהאורחים רקדו מעליהם במרפסות, וגם למקוריים שעשו סיבוב ביישוב ומשפחות זרקו עליהם סוכריות ומחאו כפיים כשעברו ליד הבית שלהם.

ונדב מוסר לכל המתלבטים – אין התלבטות. עם ישראל, קדימה להתחתן!

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם