נוער של בחירות Featured

1858526 790

אנחנו הנוער של בחירות שנת 2020

שילה

כן, כן, זה על המשקל של "אנחנו הילדים של חורף שנת 73'". שומעים? בדיוק כמו הילדים האלה מהשיר שקשה להם, כן, גם לנו נמאס. תפסיקו, פשוט תפסיקו. הכסף הזה שבזבזתם שנה שלמה על מערכות הבחירות המטופשות האלה, על משחק הכיסאות הזה ששיחקתם במשך שנה רק בלי להוציא כיסא אף פעם.

בפעם הראשונה היה כיף, מטות הנוער גועשים בנוער אידיאליסטי לפני הבחירות, מוקדים טלפוניים והבנה שהבחירות האלה באמת ישפיעו הלאה.

בפעם השנייה צחקנו: איך 120 אנשים מבוגרים שאנחנו עמדנו מחוץ לקלפיות כדי לשכנע אנשים להצביע להם פשוט לא מצליחים לשבת יחד? אז לא פעלנו, פשוט חיכינו לעבודות ביום הבחירות עצמו, הרווחנו כסף והמשכנו הלאה, כי את רובנו זה כבר לא באמת עניין.

אבל פעם שלישית, בחייאת רבאק, כעסנו! מי אתם שאתם חושבים שאתם יכולים לשפוך ככה כסף? זה הכסף שלנו! של האזרחים! זה הכסף לתנועות נוער ולבתי הספר, למה שאתם פשוט תחליטו יום אחד לזרוק עוד שני מיליארד לפח כי פשוט בא לכם?

קשה לנו, ואני מרשה לעצמי לכתוב לנו כי אני משמיע פה את קול הנוער. פוליטיקאים יקרים, אנחנו ממש מקווים שתחשבו טוב טוב בפעם הבאה שתעלו את האפשרות המטורפת לסחוב שוב את כל האזרחים לקלפי. בפעם הרביעית!

בתקווה להחזרת האמון,

אנחנו

לתגובות, הערות והארות: 0586443062

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם