ארץ ישראל. שלנו Featured

1858526 790

הרב דוד שנה

"תוכנית המאה" של נשיא ארצות הברית נחשפה, ומדהים לראות איך אנשים מתמוגגים מנחת מהתוכנית ההרסנית, הטיפשית והמסוכנת הזאת.

הסתכלתי במפה של התוכנית ובה אנו נחשפים לטירוף מוחלט של מסירת יותר מ-80 אחוז מיהודה ושומרון לידי הרוצחים המתועבים של הרשעות הפלשתינית כדי שיקימו בלב ארץ ישראל מדינת טרור, וכולם עומדים ומוחאים כפיים לטראמפ על התוכנית המדהימה שלו. תגידו לי, כולכם התחרפנתם?

הגמרא שואלת מדוע בפורים לא אומרים הלל על הנס הגדול שה' עשה כשהציל את כל עם ישראל מתוכנית ההשמדה של המן הרשע. עונה הגמרא – אנחנו עדיין העבדים של אחשוורוש, עדיין לא השתחררנו מאחיזתו של המלך הגוי ומשליטתו עלינו. הגמרא נכתבה 600 שנה אחרי שאחשוורוש מת, ובכל זאת הידיעה שאנחנו צריך לנהל את חיינו וחירותנו על פי שיגעונו של שליט גוי מונעת מאיתנו את האפשרות לומר הלל בפורים.

גם כיום אנחנו עדיין פוחדים מאחשוורוש, צריכים את הסכמת השליט הגוי כדי שנכריז שבקעת הירדן שלנו, שחברון שלנו, שירושלים שלנו. אולי נבקש את רשותו של המלך הגוי לחיות? לנשום? אם טראמפ אמר שזאת התוכנית הכי טובה בעבורנו כולנו קופצים לדום מצדיעים ואומרים אמן?

ארץ ישראל כולה, מנהר מצרים ועד נהר פרת, שייכת אך ורק לעם ישראל. אנחנו היהודים חיים כאן אך ורק מכוח ההבטחה שהבטיח הקדוש ברוך הוא לאבותינו הקדושים אברהם יצחק ויעקב שהוא נתן להם ולנו את הארץ. בהבטחתו של הקב"ה לאבותינו אין קו ירוק ואין שטחים כבושים, דין חברון ושכם כדין ירושלים ותל אביב. ארץ ישראל שלנו, כולה שלנו, ואך ורק שלנו, ואין לשום מנהיג רשות או סמכות למסור אפילו סנטימטר חד מארץ ישראל לשום אומה, לא כל שכן שלידי המחבלים הרוצחים של הרשעות הפלישתית.

הרמב"ן, פרשן התורה הדגול, מנה את מצוות התורה ופירט אותן, וכך הוא כותב: "מצווה רביעית נצטווינו לכבוש את הארץ ולא נניח אותה ביד אומה מהאומות, והיא נוהגת בכל הדורות, מתחייב כל יחיד בה אפילו בזמן הגלות". גם בימינו – אסור להפקיר את שטחי ארץ ישראל לידי הגויים!

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם