חבר לשעבר

 

 

חבר לשעבר


י'


רציתי לדבר אתך כל כך הרבה פעמים, אבל פשוט לא יצא לי, אז פשוט לקחתי דף והתחלתי לכתוב. אני לא מהאלה שיודעים לנסח היטב, פשוט יצא לי מהלב וכתבתי, אז מחילה על הניסוח.
אני זוכר איך תמיד היינו משחקים, עושים שיעורי בית, מתכתבים, בכל דבר הייתי משתף אותך ואתה אותי. אבל עכשיו, אין לי עם מי לדבר. לדוגמה, אחרי הבגרות באנגלית שהלכה לי גרוע, את מי אשתף? מי יעזור לי להיות שמח? איך אני יכול בכלל להיות שמח? חסר לי החבר הטוב שאתו אני יכול לחלוק את העצב או הכאב.
אתה מקובל בחברה וגם אני הייתי קצת, אבל מאז שהקשר שלנו התרופף זה רק הולך ומידרדר. אני יודע שלא התכוונת לרעה, אבל ככה זה יוצא לבסוף. קשה לי, לך אולי פחות, אבל אני מודה שאתה חסר לי. לפעמים ישבנו ודיברנו וסגרנו איך נמשיך הלאה, תמיד הרגשתי שמשהו הולך להשתנות אבל לצערי זה החזיק רק יום אחד ואחרי כן הכול חזר לקדמותו.
המושג "חברים" הוא עצום בחיים, עוד לפני הקשר עם בת זוג שעוד יבוא גם הוא בבוא העת. החברים יודעים לעשות דברים שאף אחד כמו ההורים/ המורים/ המדריך לא מצליח. אדם בלי חברים מרגיש בודד, חצי מהיום שלו הוא מבואס אם לא כל היום, ותמיד חושב על זה, איך הוא יכול להיות שמח? על מה יש לו לשמוח? ברוך ה' אני לא במצב כזה אבל גם לא רחוק מזה.
אני כבר מתגעגע.

כתבות אחרונות

Prev Next
נתפסנו ברשת

  מאמר מאת אסף פאסי

בני אור – ככה נראה החושך

  הטור של אבינועם הרש....

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם