לא המרה, הכרה

1858526 790

מאת: אריאל שור
לא המרה, הכרה – תגובה ל"מחיר ההמרה כבד מדי"

יאיר! אתה אומר שאתה בעצמך לא עברת את "טיפולי ההמרה", ולכן אני שומע בדבריך הרבה כעס ועצב, ואולי גם פחד, מהדבר המוזר הזה שחושב שהוא יכול פשוט לשנות אנשים.

אני מסכים אתך!

גם אני שונא, כועס ועצוב מכך שאנשים חושבים שהם יכולים לגרום למישהו להיות מי שהוא לא.

צריך להיות גאוותן גדול וטיפש ענק כדי לחשוב שבאמת אפשר לשנות אנשים, ולכן אני שואל את כל המתנגדים והזועמים - את מי לעזאזל אתם באים לשנות כאן?!

יאיר, גם אני עצוב על כל מי שהתאבד בגלל שהכריחו אותו להיות מי שהוא לא. ועצוב, עצוב ממש, שהרבה נערים ונערות מרגישים כל הזמן סוג ב', כישלון, מרגישים דפוקים עם זה שהם מעולם לא הצליחו להיות מי שהם לא.

אכן, טיפולי ההמרה הם שקר נתעב! אכן, יש מגמה של שקר בעולם, אנשים משקרים, וחושבים שאפשר לספק צרכים אמתיים באמצעים מלאכותיים, הם חושבים שנורמלי שאדם סובל מבוקר עד ערב משיפוטים עצמיים, מדימוי עצמי נמוך, מהמחשבה שלא מרפה לרגע שהם לא מספיק טובים איך שהם, ולעולם לא יהיו.

האם אתה יודע יאיר שבכל זכר קיימת תשוקה ענקית להיות גבר, תשוקה שלא יודעת שובע מלאכותי? 'גבר'! זו האמת של כל זכר, וכל מציאות אחרת שתכפה עליו אינה אלא שקר מלא תופעות לוואי. כל אחד יאמר לך את זה, גבריות היא צורך בסיסי לנפש, צורך שלא ניתן לדיון.

"טיפולי המרה" הם שקר! נכון. לכן אין שום גבר שפוי בדעתו שיישאר בתוך קהילה 'גאה' שמנסה להמיר את הצורך הנפשי שלו בגבריות, בסיפוק מיני רגעי ששורשו בטעות.

כל אחד שרוצה לקחת אחריות על נפשו מבין: אם מכל סיבה שהיא הגבריות לא באה לו באופן טבעי, עליו ללמוד להשיג אותה, לחזור לעצמו. ולא משנה כרגע אם הוא סבל מהאב או מהאם, מהחברים בכיתה או מהבן-דוד שניצל אותו מינית. הוא כרגע לא גבר. ולכן אין דבר טבעי יותר מללכת למומחה לתורת הנפש (פסיכולוג) שיעזור לו לגלות את הטבעיות האמתית שלו, את הגבריות שכל כך חסרה לו.

אני קורא לזה "טיפולי הכרה" - להכיר את מי שאני באמת, את הגבר שכל הזמן הייתי.

יאיר, הומוסקסואליות היא שקר עצמי! כל היום הזכר ההומוסקסואלי אומר לעצמו שקרים בראש, "אני לא מספיק טוב", "הוא גבר ואני לא", "אני מכוער", "אני לא באמת שייך לעדר הגברי", ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה. הוא לא בטוח בעצמו, הוא מלא שיפוט עצמי, ומקנא בכל מי שנראה כמו מה שהוא היה רוצה להיות, קרי: גברי, חתיך ומקובל חברתית, שמח ושלם עם עצמו.

שקר, ערמות של שקרים, מרכיבים את ההומוסקסואליות.

מי שיחיה על פי השקרים האלו מובטחים לו חיים עצובים, מלאי כעס ותסכול על העולם, הרגשת נחיתות מזוכיסטית, ללא סיכוי לזוגיות אמתית ועם אחוז התאבדות גבוה.

לכן אני מציע לכל מי שסובל משיקור עצמי ללכת ל"טיפולי הכרה", ללמוד לאט לאט (לפעמים יותר מחמש שנים, לפעמים תוך כמה חודשים) איך להפסיק להיות מזוכיסט, להיות אמתי, להיות הוא, להיות גבר.

אתה אומר שהכתבה היא חד-צדדית ומגמתית, "איפה הצד השני?" חבל שלא ראית, המרואיינים אומרים שם בפירוש שלא כולם מצליחים, אין מה לעשות, "האמת כבדה, על כן נושאיה מעטים". אז בגלל זה לעודד לחיות בשקר?

לפי שיטתך, אם אחד עושה כתבה על סרטן הריאות, הוא צריך להביא את כל המקרים של אלו שלא הצליחו להפסיק לעשן. הנה אני אומר לך עכשיו: ישנם הרבה אנשים שלא הצליחו להפסיק לעשן, לבגוד, לחטוא בברית, לספר לשון הרע, לרצוח, לאנוס. ואם אני אעשה כתבה על נזקי העישון אני ממש לא עומד להביא את ה"צד השני" השקרי הזה, אם כי אני מבין אותו. אני לא מאשים. אני מרחם.

אתה מחכה שהציבור הדתי והכללי יבין את ההומוסקסואליות. אל תדאג , זה יבוא, אתה תראה, השקר לא מחזיק מעמד הרבה זמן, השאלה היא כמה קרבנות עוד יהיו בדרך.

 

atarMbaolam

 

 

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם