כיצד להגיב על האג? Featured

 5 huge

סוזי דים, דוברת מטות ערים

עלילות הדם מהאג מתפתחות והולכות. וזה צפוי.ארגון מטות ערים מתמחה בחשיפת כל אותן עובדות שאחרים מסתירים או אינם יודעים. לפני כמה שנים חשפנו ש"הקהילה הבינלאומית" (כלומר אירופה) מתכוונת לייחד 1.3 מיליארד (!) דולר לקידום צרכים פלשתיניים. הדבר עורר את דאגתנו, שהרי ה"פלשתינים" אינם עם אלא מקצוע.

התעמקנו במסמכי האו"ם, שהיה כצפוי השושבין, והתברר שהכסף יושקע בשני אפיקים קלסיים של מקצוע הפלשתינאות: השתלטות על שטחי C והוקעת מדינת ישראל, holding Israel to account. מטרות אלו הוסתרו תחת הררי מלל בנושא זכויות האישה, מיגור הרעב וכדומה, אבל ישראלים טובים מבינים את הכוונה.

כעבור זמן גילו אנשי רגבים הסתערות פלשתינית על שטחי C ביהודה ושומרון, וכעת אנו עדים להסתערות פלשתינית (במימון אירופי)על היעד השני: הוקעתמדינת ישראל. ברור: הכתובת הייתה על הקיר.

מובן שמדובר בקביעה אובייקטיבית של בית דין בינלאומי – שרק במקרה מקום מושבו באירופה – מסבירים לנו מומחים. כמובן. לפני עשורים רבים סיקר עיתונאי צעיר הליך משפטי אובייקטיבי אחר, גם הוא באירופה, גם הוא נגד יהודי. לפושע היהודי התורן קראו קולונל דרייפוס, והעיתונאי, תאודור הרצל, ניחש מייד שלא ייתכן שדרייפוס אשם: קצין יהודי בכיר לא יעלה על דעתו לסכן את מעמדו הרם במעשים לא חוקיים.

כאז כן היום, "פסקי הדין" הללו הם פעולות אנטישמיות שעוטות כסות דקה של פייק צדק. בהאג מדובר בצידוק נרטיב המחבלים. כשמחבלים מחנכים לשחוט את העם היהודי הצידוק שלהם הוא בדיוק זה:מדובר במתנחלים "שאינם חוקיים" (ולכן במשתמע דמם מותר). ארגון מטות ערים ישמח להעביר לכל שר או ח"כ שיגלה עניין בכך אוסף ציטוטים ישירים ברוח זו שאספנו מארגוני מחבלים. דוגמה: זוכרים את המקרה שבו גבר "פלשתיני" התנפל על נערה דקיקה שגובהה מטר וחצי שישבה וקראה ספר, והיא ניצלה בנס? איך הצדיק את עצמו התוקף החסון? "חשבתי שהיא מתנחלת", הסביר.

מטרת ההוקעה היא דיכוי כל מי שמחזיר מלחמה נגד המחבלים וכל מתיישבי ציון וירושלים. לכן מדינת ישראל הריבונית חייבת לנקוט קו אקטיבי ולא מגיב בלבד. יש להחליט (על מנת לבצע) שאם חלילה יאיים מישהו בצו מעצר, ישראל תתייחס לכך כאל תקיפה ותמנע כל מתקפה לא חוקית כזו נגד מתיישביה וחייליה.

סקופ:כיום אנו רחוקים מכך, ובפועל מדינת ישראל אפילו אינה מגיבה. זה עשורים רבים שמדינת ישראל מאיישת את השגרירויות האירופיות שלה במי שאינם מאמינים בצדקת הדרך. הם סבורים, כמו מרצ, שהצדק עם האג. לשגרירנו בגרמניה יש בן משפחה בתפקיד בכיר בשוברים שתיקה.

בשנים האחרונות ניכר שיפור לכאורה:נכנסו שגרירים מהימין כדוגמת ציפי חוטובלי, אלא שדואגים לדרוש מהם להיות "מקצועיים". זהו שם קוד לכלל מוזר שלפיו אסורלשגריר להתנגד למדינה פלשתינית. אבל היות שרק למדינה מותר לתבוע את חיילי צה"ל לדין, האם לא ברור ששגרירינו חייבים להתנגד למדינה פלשתינית?!

חשוב שהצעירים יזכרו שלצד מצוות החסד והרווחה יש מצווה קיומית של "הוכח תוכיח". קברניטי המדינה מסרבים להגן על חוקיות המעשה הציוניכי הציבור אינו דורש מהם אחרת. מותר וצריך להגן על בסיס קיומנו:חיילי צה"ל צודקים וגיבורים. חובה (וחוקי מאוד)להתנחל בארץ. הלאה הפייק עם הפלשתיני, ואין לקרוע מארצנו היחידה שום "מדינה פלשתינית". אסור לנו להרפות מקברניטי המדינה עד שהם ינהגו כך, עם קורונה או בלי קורונה.

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם