בין הסדרה לקורונה Featured

 4 giladzar

איתי זר, חוות גלעד

ביום רביעי שעבר התעלפתי כשהצטלמנו, שובתי הרעב, עם הרב יגאל קמינצקי, שבא לתמוך במחאתנו. מתברר שהתייבשתי, ואחר כך בבית החולים עלה לי החום ונמצאתי חיובי לקורונה. הקורונה תפסה אותי חלש, אחרי עשרה ימים ללא אכילה.

בחודש שאנחנו ישובים באוהל המחאה הגיעו לביקור כמעט כל הח"כים והשרים מימין ואף מכחול לבן ומהמרכז. כולם אומרים שאנחנו גיבורים, אבל הגיבורים האמיתיים הם הילדים והנשים. אמרתי לכולם: "אנחנו רוצים המחאות, לא מחמאות, תנו לנו הסדרה". הליכוד, רובם ככולם איתנו ורוצים שנוסדר. כחול לבן, חלק איתנו ורוצים שנוסדר. יש שם אנשים הגונים, ואני מקווה שה' ייתן להם כוח להתגבר על פוליטיקות קטנות ולהעלות את הצעת המחליטים המיוחלת.

רבים שואלים אותי איך שבעים הגבעות, יישובים צעירים, הגיעו למצב שעברו עשרים שנה, ובהן עשר שנים של שלטון הליכוד, ועוד לא התחברנו רשמית לחשמל ולמים וכו'. שאלה טובה. והתשובה היא שהמנהל האזרחי ומוסדות המדינה בכלל עוד לא רואים ביו"ש חלק ממדינת ישראל. כאן הבעיה העיקרית.

בשעות אלו שאני כותב אנחנו מחכים למיצוי המהלך. אמורה להיות ישיבת ממשלה, ואנחנו מצפים משר הביטחון בני גנץ ומראש הממשלה בנימין נתניהו להעלות את ההחלטה בענייננו לשולחן הממשלה להחלטה רוחבית לכלל היישובים, לא לעוד שניים-שלושה יישובים. אנחנו מבינים שמחר, כשביידן ייכנס לבית הלבן, כבר יהיה קשה הרבה יותר לשנות.

באנו ליישב את חבלי המולדת מתוך אמונה בצדקת דרכנו, מתוך ציונות ולאומיות, באמונה אמיתית שהתשובה לאויבים היא תקומה, צמיחה ופריחה, חקלאות ותעשייה. הכי טבעי לעם ישראל ששב לארצו ליישב את חבלי המולדת. עוד לא סיימנו.

פוליטיקאים באים והולכים, ומי שרוצה לזכות ולהשתתף בהפרחת השממה מוזמן ויראה ברכה. מי שלא רוצה, חבל. בכל מקרה אני מאמין גדול באחדות עם ישראל, אנחנו שליחיו של הקב"ה, ואבא רוצה שילדיו יהיו ביחד.

באהבת עם ישראל ובציפייה לגאולה שלמה.

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם