אישה אל חברתה Featured

17 pnima

מי אמר חלופה תרבותית ולא קיבל? מגזין הנשים פנימה אינו מסתפק בפרינט ועובר לערוץ טלוויזיה לנשים

נדב גדליה

מגזין הנשים פנימה משיק ערוץ טלוויזיה חדש וייחודי מסוגו המיועד לנשים בלבד. מדי שבוע יעלו לערוץ החדש סרטונים קצרים העוסקים במגוון נושאים: סטיילינג ואיפור, מתכונים ועיצוב הבית, סדנאות וכלים לזוגיות וחינוך ילדים, שיעורי תורה, הדרכה הלכתית לאישה הדתית והעצמה רוחנית, אורח חיים בריא ותזונה טבעית.

המגישות הן אסתר בן אלבז, אלינור רחמים, גלית גלבוע, שרי גלסנר ומלי סגל מהמגזין המודפס, לצד דמויות חדשות בפנימה, ובהן יעל שבח, הרבנית אהובה צוקרמן, מעיין דיין, מירי ניאזוף, יעל זלץ, הרב מנחם בורשטין ועוד.

"נכון שהפעילות באינטרנט חדשה לנו, אבל המדיום התקשורתי חשוב פחות", אומר אביחי בוארון, היזם והמייסד של הערוץ ושל המגזין. "מה שחשוב לנו הוא ליצור בשורה חדשה מבחינת התוכן, שפה חדשה שתתאים ליותר ויותר נשים ולהתחדש כל הזמן.

אביחי בוארון: התחושה שלנו הייתה שדווקא הערכים האלה של משפחה ומסורת, את זה צריך לחזק דרך המדיה ובפנייה לנשים ובהמשך לילדים. כשיש חלל ערכי בתחום המדיה ומה שקיים הולך לכיוון הליברלי והפוסט-מודרני, צריך לחזק את הנקודה הזו ולעשות מעשה

 

"הקמנו את פנימה לפני עשור אחרי שחווינו תופעה של חדירה הולכת וגוברת של ערכים ליברליים ופרוגרסיביים לציבור הדתי-לאומי בנושאים כמו משפחה, ערכים, זהות ועוד. התחושה שלנו הייתה שדווקא הערכים האלה של משפחה ומסורת, את זה צריך לחזק דרך המדיה ובפנייה לנשים ובהמשך לילדים. כשיש חלל ערכי בתחום המדיה ומה שקיים הולך לכיוון הליברלי והפוסט-מודרני, צריך לחזק את הנקודה הזו ולעשות מעשה.

"עכשיו, אחרי עשר שנים, אנחנו מרגישים מספיק בשלים להגיש את עולם התוכן הזה דרך האינטרנט בצורה של ערוץ טלוויזיה. ברור לנו שהאפיק הזה חשוב מאוד כדי להתחבר גם לנשים בציבור הדתי-לאומי וגם לנשים ישראליות באשר הן".

להרגיש את עצמך

"בפנימה TV אני מרגישה שאני יכולה לתת נגיעה קטנה מהחיים שלי", אומרת יעל שבח, המגישה תוכנית אישית בערוץ החדש. "כל אחת מהמגישות מביאה את החיים שלה ומדברת מהמקום האישי שלה. אני יכולה לספר על עצמי שהשתמשתי בבמה הזאת, ודרך הפלטפורמה הזאת הצלחתי לשתף בסגנון החיים שלי, במחשבות וגם בהתמודדויות שלי ובמה שאני עוברת ביומיום.

"אני באה להביא את הלב שלי בסרטונים ומסרים קצרים, להיכנס ללבבות, ומרגישה שהצורה הזאת של מדיה מצולמת יכולה לחולל ולהשפיע הרבה טוב על אנשים ובעיקר על נשים", מסבירה שבח.

"בתוכנית שלי אני משתדלת להתמקד בנושאים שהכי חשובים לאישה ולתת לה כלים לחיים מאושרים ומלאים", מספרת ד"ר ציפי ריין, מטפלת זוגית ומשפחתית. "הייחודיות היא שאנחנו מביאות את התוכן מתוך מקום של קודש. נכון, יש המון מטפלות זוגיות משפחתיות ומיניות כמונו, אבל בפנימה TV זה נעשה מתוך מקום של קדושה. אני חושבת שהרבה נשים רוצות להיות מחוברות לעצמן ולעשות תהליך משמעותי, ובסרטונים יש משהו ישיר יותר ואישי יותר".

השקעה וגיוון

"אני מרגישה שאני יכולה להעניק לכל אישה את הכלים בתחום שלי בקלות ובלחיצת כפתור", מוסיפה מלי סגל, המגישה בערוץ תוכנית סטיילינג ומעבר לכך כבר נהנית מהערוץ גם כצופה. "בפנימה TV הכול נגיש ונמצא במקום אחד", היא אומרת.

"יום אחד בא לי לשמוע ולראות תוכנית אוכל, ויום אחר אני רוצה משהו לנשמה או ללמוד איך לשדרג את הזוגיות שלי או לדעת עוד משהו על תזונה נכונה. אז אני פותחת את האתר ויש לי שם את כל הטוב הזה באיכות וברמה מאוד מקצועית".

"אני מחכה לשבת בסוף יום על כוס קפה מול פנימה TV, ליהנות, ללמוד, להעשיר את עצמי", מוסיפה המגישה אלינור רחמים.

שיהיה בהצלחה!

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
היהודי הראשון

  הטור של סיון רהב...

כל מנצח צריך תזמורת

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עדן 050-903-1533

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם