סטארט-אפ: מפת סוכות ארצית

mu4suka

רועי אהרוני

רשת סוכות מקוונת ראשונה מסוגה תאפשר לכם לשתף את הסוכה שלכם עם המטיילים בחול המועד בכל מקום בארץ, ולמצוא גם לכם את הסוכה הזמינה הקרובה למקום שבו תהיו * אתר 'כיפה' ו'איגוד רבני קהילות' במיזם אושפיזין ממש כמו של פעם. בעצם קצת יותר טוב

השקעתם זמן רב בבניית סוכה, אבל בפועל אתם לא נמצאים בה כל החג. אתם מטיילים, לנים אצל ההורים, מבקרים את החברים, ובינתיים הסוכה עומדת יתומה ומחכה שמישהו יקיים בה את מצוות החג. היא די לחוצה על זה, אל תשכחו שיש לה אריכות ימים של 168 שעות בסך הכול...

בזכות התקדמות הטכנולוגיה בכלל והרשתות החברתיות בפרט, נראה שקיום מצוות הכנסת אורחים השנה תהיה קלה מכל אלפי השנים שקדמו לה. אתר 'כיפה' יחד עם 'איגוד רבני קהילות' עמל בחודש האחרון על פיתוח תכנה שתתאים למשימה החברתית החדשה – אפשרות להתארח בסוכות המפוזרות ברחבי הארץ.

איך זה עובד? נניח שאתה עולה לרגל לירושלים ומחפש סוכה לאכול בה ארוחת צהריים. אתה נכנס לאתר 'כיפה' מהמחשב או מהסמארטפון, ושם בעזרת המפה המקוונת יכול למצוא את הרחוב שבו אתה נמצא ואת הסוכות החברתיות שיש באזורך. אתה יכול לבחור בסוכה שבה אתה מעוניין להתארח, והתכנה תתאם לך את הסוכה עם ה"ווייז" כדי שתדע בדיוק איך להגיע אליה. בקיצור, בקלות רבה תוכל לגלות איזו סוכה נמצאת בקרבתך ומוכנה לארח אותך.

רק שימו לב: את האוכל עליך להביא בעצמך. השאר את הסוכה המארחת נקייה אחרי השימוש, ולא יזיק להשאיר גם איזו סוכריה לתודה.

רוצים להצטרף? היכנסו לעמוד הפרויקט (https://sukkah2go.kipa.co.il) לחצו על "הוסף סוכה", כתבו את כתובת הסוכה שלכם ופרטי קשר (למקרה של התברברות האורחים) והסוכה שלכם תופיע במפת הסוכות הארצית שנמצאת באתר. אתם מוזמנים גם לשתף את ההזמנה בפייסבוק ואם גם זכיתם והגיעו אליכם אורחים לסוכה אתם מוזמנים להצטלם ולתייג את דף הפייסבוק של 'כיפה'.

בין כל מי שיעלו למפת הסוכות את הסוכה שלהם תוגרל ארוחה זוגית מפנקת במסעדה.

כתובת עמוד הפרויקט: www.sukkah2go.kipa.co.il

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
היהודי הראשון

  הטור של סיון רהב...

כל מנצח צריך תזמורת

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עדן 050-903-1533

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם