מכחישי קורונה Featured

1858526 790

י'

אלמנה מבוגרת שיצא לי להכיר הסתגרה בביתה מתחילת התפרצות הקורונה כדי לשמור על בריאותה. לשם כך היא גם לא התירה לאיש מבני משפחתה האוהבים לבקר אותה. לאחר חודשיים של שהייה בבית, שלא היטיבה עם מצבה הבריאותי והנפשי, ולאחר הפצרות רבות של בני המשפחה, אזרה אומץ והחליטה לצאת מביתה לשופינג בעיר הגדולה (הבילוי המועדף). כשהיא מצוידת באמצעי הגנה מכף רגל ועד ראש צעדה אל תחנת האוטובוס הקרובה, תוך שהיא שואפת בהנאה את צלילותו של האוויר הפתוח. רגע לפני שעלתה לאוטובוס היא הבחינה מבעד לחלון בכמה בני נוער שאינם עוטים מסכה על פניהם. להם מן הסתם היו סיבות משלהם, אך היא החליטה שלא להסתכן, ולהמתין לאוטובוס הבא. כאשר גם על האוטובוס השני והשלישי נצפה מראה דומה, היא נאלצה לשוב על עקבותיה לעוד חודש שלם שבו לא יצאה מביתה.

בעוולות דומות נתקלתי לא מעט בעת האחרונה. בדוד מבוגר שנאלץ לפרוש מחתונת אחייניתו בשל התלהבות דקדושה של חברי החתן, בחייל מיחידה מיוחדת שלפי ההנחיות שקיבל מהצבא נאלץ לצאת מסעודת שבע ברכות של גיסתו בשל אורחים שהגיעו ללא מסכות, ובתלמיד חכם מכובד שהתפלל את כל תפילות השבת מחוץ לבית הכנסת תחת השמש הקופחת רק משום שכמה צעירים בתוכו לא עטו מסכות.

בשורות אלה לא באתי לעורר על החשיבות הרפואית שבעטיית המסכות. באתי לפנות לליבם של האנשים הבטוחים בצדקתם, בעלי תאוריות עצמאיות, או אפילו אנשים שנבדקו ממש כעת ונמצאו נקיים מקורונה. אנא, שימו לב להשפעה הסביבתית שלכם. גם אם אתם סבורים שלא נורא כל כך אם סביבתכם תידבק בקורונה, בסופו של דבר רבים אינם סבורים כך וחוששים להיות בסביבתכם. כשאתם בוחרים כיצד לנהוג, הקפידו לוודא שגם לסביבה שלכם נעים ונח.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
היהודי הראשון

  הטור של סיון רהב...

כל מנצח צריך תזמורת

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם