עיתונות עם ענווה Featured

1858526 790

א"ד

תגובה למאמר המערכת האחרון

השבת הייתה נקודת תפנית. הוכח מעבר לכל ספק, שמערכת "עולם קטן" לא רואה את עצמה רק כמסקרת ומנתחת סוגיות פוליטיות בצמוד לאג'נדה ברורה, אלא כקובעת את הלך הרוח ואת התנהלות הדברים בציבור הדתי-לאומי. כך, ללא טיפת בושה, המערכת קוראת בזעקה "קומו, התנערו!" ולמי היא צועקת את זה? לא לאנשים פשוטים, עמי הארץ, אלא למנהיגי הציבור, לגדולי הדור! קומץ עיתונאים המגדיר עצמו כמערכת "עולם קטן", צועק על הגאון הגדול הרב דרוקמן "קום! התנער!" על הגאון הרב שלמה אבינר "קום! התנער!" על הרב החשוב הרב אורי שרקי "קום! התנער!" וכך על עוד ועוד רבנים טובים וגדולים, תלמידי חכמים עצומים בכל רמ"ח איבריהם ושס"ה גידיהם, וכן על אנשים חשובים ומכובדים, השר סמוטריץ', הרב רפי פרץ, השרים לשעבר שקד ובנט, אותם עיתונאים חסרי בושה צועקים להם "קומו, התנערו!"

אני קורא ושואל, איפה הענווה? איפה יראת השמיים?

עיתונאים יהירים וגאוותנים, שבטוחים שהם אלה שמנהלים את המדינה – כבר יש לנו מספיק, ולא בשביל זה אנו צריכים את "עולם קטן". אם מערכת "עולם קטן" מבינה את מקומה, כמסקרת, מביעה דעה, מייעצת, תומכת - הרי הדבר מבורך, ואנו נרוץ בכל יום שישי להגיע ראשונים לבית הכנסת כדי להספיק לקחת עותק לביתנו. אך אם מערכת "עולם קטן" מייחסת לעצמה תפקידים לא לה – אנו ניאלץ להמתין שתבוא, במהרה בימינו, עיתונות ענוותנית, עם יראת שמיים, המבינה ומאמינה שכל עניינה לגלות את רצון ה' יתברך ולהיטיב עם בריותיו.

תגובת מערכת "עולם קטן": פנייתנו בדברים בשבוע שעבר הייתה כלפי כולנו ובעיקר כלפי המנהיגים הפוליטיים. בפסיפס הדמויות רצינו לבטא את מרחב הגוונים שיש ביניהם מכנה משותף פוטנציאלי. אם דברינו הובנו כפגיעה בכבוד רבנים, הרינו מביעים התנצלות מכבודם, עפר אנחנו לרגליהם.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
האזינו בעל פה

  מאמר קצר מאת הרב...

ציונות עכשיו

  מאמר מאת הרב שמואל...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם