האביר הרווק Featured

1858526 790

עידן

"גדול עליי כרגע בחור עם ילדים", "בשלב זה, פחות מתאים" ועוד שלל משפטים שכאלה בחורות רווקות מנפקות להן בהמוניהן. אגב, גם כשהן נושקות ל-40 ואף צפונה.

כנראה יש כאלה שפנטזיית האביר על סוס לבן – הרווק כמובן, המושלם בכל מיני שלמויות –ממשיכה ללוותן, ולפעמים אף ביתר שאת עם ההתבגרות.

ברור שהכול לגיטימי, וודאי שכל אחת היא עולם ומלואו, וגם יש הרבה שכן מסתכלות לעומק. אין לי כוח עכשיו להיכנס לעומק לכל הנושא, רק נקודה אחת.

בתור כוהן שהתגרש, ולאחר כמה שנים בשוק ההזוי הנ״ל ברור לי שלהיות רווק או רווקה מבוגרים מאתגר ומורכב לא פחות מלהיות ׳גרוש עם ילדים׳ (כמובן, יש כל מיני סוגי משמורות, וברור שיש המון בורות בעצם ההגדרה ׳עם ילדים׳), נראה שחלק גדול ממה שבחורות חושבות בנושא נובע מנטייה (ששודרה נפלא) לקבל אחריות; רק שלפעמים זה לא רלוונטי, ואכמ״ל.

ושוב, ברור שלרווקה היכרות כזאת אינה פשוטה, אך יש לסטטוס כזה גם לא מעט יתרונות. בחור שהיה נשוי, בטח אם כמה שנים טובות, יודע מה זו אישה. בדרך כלל הוא גם הרבה יותר בוגר, מקשיב, מכיל וכו'. אם גידל וחינך ילדים, הוא בכלל משתדרג לעילא.

ועוד משפט אחד: תשאלו חברות נשואות ותבינו עד כמה רשימות המכולת מתנפצות לאחר החתונה, ורואים לא מעט שמה שחשבנו לעיקר הוא טפל, ומה שנראָה בקטנה הוא באמת החשוב.

במקום להסתכל בעיקר על סטטוס, כסף ומראה חיצוני(אני לא מזלזל, אבל פרופורציה) תתעסקו ביציבות נפשית, באופי ובמידות.

רק בשמחות בעזהי"ת.

לתגובות: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
עצמאות הרבנות

  מאמר מאת הרב אברהם...

תחפושות לכל עת אמת

  סיפור מאת מיכל

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם