אבא אתה מקשיב? Featured

1858526 790

א'

לא יודע אם זה המקום ואם יש באמת מספיק הורים שקוראים את המדור הזה, אבל זה קול צעקה שחייב להישמע. הורים יקרים, צאו מהטלפונים! הילדים שלכם צריכים אתכם.
זה מגיע מכמה מקרים שהייתי עד להם במהלך טיולים בחול המועד האחרון. הילדים היו צריכים לחכות המון זמן (אפילו כמה דקות) עד שאבא/אימא מסיימים לקרוא את הסקופ או להגיב בוואטסאפ... מי שחושב שאני מדבר סתם, שפשוט יפקח את העיניים. ילד צריך לדעת לחכות לפעמים, אבל מסיבות אמיתיות. הוא לא צריך לקרוא "אבא אבא" במשך חמש דקות עד שאבא מגיב, כי מישהו העלה לקבוצה איזה סרטון מגניב...
הורים יקרים! בעיית הסמארטפונים לא פוסחת עליכם בשום צורה. גם אתם לפעמים עמוק בפנים! תפקחו את העיניים. נכון שלמבוגרים יש יותר שליטה, אבל לפעמים מחוסר תשומת לב הם פשוט שוקעים לתוך זה.
התופעה הזאת קיימת בכל מקום, בכל מגזר ובכל זמן. אפילו ביום הפוגה לתושבי הדרום, אתה רק מרים מבט ורואה שכל המגזרים בתוך המכשיר בזמן שהילדים זקוקים להם לאחר ימים טרופים.
כולם מתמודדים עם השאלה איך לנתב תא המכשיר באמת למקומות הנכונים. זה ממש לא מגיע מרוע או מכוונה, אלא בעיקר מחוסר תשומת לב... אתם הורים מדהימים, שמשקיעים את חייכם ואת כל זמנכם בילדיכם היקרים, רק שימו לב בבקשה לנקודה הקטנה הזאת.
בעזרת ה' ובעזרתנו נתקדם ונשנה את הנקודה הזאת.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
תודה מקיר תזעק

  הטור של סיון רהב...

שני חזיונות על בית המקדש

  חזון בית המקדש של...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם