איפה הייתם בפינוי?

1858526 790

מ'

ביום רביעי בבוקר קיבלתי כמו כולם הודעה שרוצים לפנות את הקרוונים שהועלו לעמונה. לקחתי איתי כמה חברים ונסעתי. במהלך הלילה לא הגיע שום ח"כ לתמוך. בארבע וחצי בבוקר השוטרים עלו לעמונה והתחילו לירות רימוני גז, הלם ופצצות תאורה לעבר בני הנוער שהיו סמוך למבנים. השוטרים הכניסו את כולם לקרוונים וריססו אותם בגז פלפל, ובזמן שכל זה קורה לא היה בשטח שום ח"כ או איש ציבור כדי להרגיע את השוטרים. בתוך הקרוון היה כמה פצועים, ואחרי התלבטויות החליטו להוציא אותם החוצה לקבלת טיפול רפואי. השוטרים, במקום לכבד אותם ולהביא אותם לאמבולנסים, החליטו לאזוק אותם ולהעלות אותם לטיוליות.

אחר כך, באזור השעה רבע לשבע, פרצו השוטרים לקרוון שלנו. מיד הגיע גם ח"כ בצלאל סמוטריץ. השוטרים התנהגו כמו מחבלים: פוצצו אנשים במכות, בעטו במקומות רגישים, קיללו, שלחו אגרופים לכל מקום אפשרי (כולל איברים מיניים). סמוטריץ ניסה לעשות כל שיכול כדי להרגיע, אבל יש גבול כמה אדם אחד יכול לעשות. לי השוטרים סובבו את היד עד שנשמע קול וכנראה חשבו שנשברה לי היד, אז במקום להירגע ולעצור הם פשוט תפסו לי את היד השנייה וגררו אותי על הרצפה לכל אורך הקרוון עד שסמוטריץ התערב. במקום להרגיע, השוטרים חיכו שנלך למקום שכבר אין בו מישהו שיכול לעזור לי, והכו אותי מכת ברך שממנה התפתלתי מכאבים.

נפתלי בנט ומפלגת "הימין החדש" גינו את הפינוי ואמרו שדין חאן אל אחמר כדין עמונה. גם אורי אריאל גינה וח"כים נוספים גינו; נתניהו אמר שזה היה בכלל אשמת המזכיר הצבאי ולא קשור אליו. כולם דיברו ודיברו במקום לעשות (כמו סמוטריץ). במקום לדבר - בואו אלינו, אל בני הנוער שהיו שם בבתים וחטפו מכות, וזכו להגן על ארץ ישראל.

כתבות אחרונות

Prev Next
תרופה של פעם בשנה

  הטור של סיון רהב...

מחשבות מתחת לסכך

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם