מכתב לבחורה המרחנית

1858526 790

טוביה

אני רוצה להעיר על תופעה שקיימת ולא כל כך שמים לב אליה: מריחת זמן של הבחורות בשלב הבירורים. לצערי הרב נתקלתי כבר כמה וכמה פעמים בבחורות שלוקחות את הזמן, ככה שאני מחכה כמה ימים לתשובה.

את עמוסה מאוד עכשיו? אז בבקשה תגידי את זה לשדכנית כדי שאדע ואחליט אם אני רוצה לחכות לך או לא. ההמתנה הזאת מחרפנת ומוציאה לי את המיץ. אני כל הזמן בודק: אולי השדכנית התקשרה? אולי היא שלחה מסרון עם תשובה מהבחורה?

את רוצה לעשות עליי עבודת בילוש ולשאול את הרב שלי מהישיבה וכיו"ב? אין בעיה, אבל תגידי לשדכנית שאת מבררת כדי שאדע שהעניינים זזים. "מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך". אני בטוח שאת לא אוהבת שמורחים אותך, אז בבקשה אל תמרחי אחרים.

בחורה יקרה, תביני שאם את מורחת אותי בזמן הבירורים זה מעיד על חוסר רצינות. גם אם בסוף את נותנת תשובה חיובית הקשר עלול להתחיל ממקום שלילי, מכיוון שאני בא לפגישה עם טינה בלב על שייבשת אותי.

אני מודע לזה שלפעמים יש אילוצים, אבל במה שאת יכולה בבקשה תזרזי עניינים.

באותו אופן אני רוצה גם להגיד לשדכנים ולשדכניות: אתם רוצים לעשות חסד? מצוין, אז תעשו חסד כמו שצריך. חלק מהתפקיד שלכם הוא לזרז את הבחורה לתת תשובה אם אתם רואים שהיא מתמהמהת. כמו כן, אם יש לכם תשובה ממנה, תודיעו לי בהקדם. אני לא צריך לרדוף אחריכם

 

כתבות אחרונות

Prev Next
בין אידאולוגיה להלכה

  מאמר על חליבה בשבת...

בין הסדרה לקורונה

  מאמר מאת איתי זר

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם