תגובה לנשואות רווקות


קריאה לנשות ישראל הצדקניות שעתידות לגאול את עם ישראל! – תגובה ל'נשואות-רווקות והקשר ביניהן'


ה', נשואה


קראתי בשבוע שעבר את מכתבה הנוגע של הבחורה הרווקה שחגגה את יום הולדתה ה-29. קראתי, והלב נחמץ. המילים הכנות, האמונה האיתנה שמצפה למימוש גדול יותר, כי מגיע לה, ובעיקר נחמץ לבי בעקבות כך שהבחורה היקרה הזו הקדימה אותי. רציתי לקרוא לכן נשות ישראל האהובות לפני ששוב מתפרסם פה מכתב מצמרר שכזה.


אני יודעת שלנו, הנשואות, לא תמיד יוצא להגיע לבית הכנסת, ובכל זאת, פרשות השבוע ודאי לא עוברות לידינו. והנה, לפני לא הרבה זמן שמענו שוב את סיפורן מלא התושייה של המיילדות הצדקניות במצרים, ושוב ידענו להזכיר לעצמנו כיצד נשות ישראל בכל הדורות ידעו להיות חלק פעיל בכל הקשור לגאולה. המיילדות ראו את הצורך זועק מהעם, הן ראו את המצוקה, המצרים מנסים לשבור כל תקווה, הגברים האהובים עמוסים בעבודה קשה מנשוא. המיילדות חשבו מה יוכל להוסיף כוח לעם ישראל, מה יוכל לבנות עוד קומה.


אני מרגישה שהצורך היומיומי של העם הוא פשוט לשדך שידוכים. אז נכון, בפועל זה לא פשוט בכלל. אבל לדבר כן פשוט לנו ולפתוח שיחה עמוקה גם כן פשוט לרובנו ולהעביר מחשבה אחת ביום על שידוך מסוים, גם זה דבר שאנחנו יכולות לעמוד בו למרות כל האחריות שיש על כתפינו, ויש הרבה. אם כל אחת מאתנו תחשוב פעם ביום על כיוון לשידוך, חיי העם ייראו אחרת. זאת המשימה שלנו, אחיות אהובות, האחריות להציע הצעות לחברותינו הרווקות מוטלת עלינו. בואו נאחד כוחות, בואו נגאל את עם ישראל, הרי זה בידינו! הגאולה מתחילה משיחת הטלפון שתרימי לחברתך במוצאי שבת, היא מחכה לשמוע ממך זה זמן רב. מהשיחה הזאת תתחיל גאולתה הפרטית ובהמשך גאולת עם ישראל כולו. מישהו קרוב אליי עדיין לא נשוי? כנראה לא פעלתי מספיק. אז קדימה, לעבודה!

כתבות אחרונות

Prev Next
עצמאות הרבנות

  מאמר מאת הרב אברהם...

תחפושות לכל עת אמת

  סיפור מאת מיכל

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם