מכורה ואבודה

1858526 790

ל'

יש לי וידוי, ואם זה לא נראה לכם מתאים פשוט אל תמשיכו לקרוא. האמת, אני ממש מתפדחת לכתוב, אבל אני לא מפחדת. החלטתי שאני עושה את זה. אז אני לוקחת נשימה ואומרת את זה - אני מכורה.

לא לסיגריות, ולא לסמים, לא למשהו שיכול לפגוע בי פיזית. זה לא משהו שאפשר לראות, אני מכורה לסרטים. לא, זו לא ההגדרה הנכונה, זה יותר גרוע מזה, אני פשוט אגיד את המילה האסורה, אני מכורה לפורנו [אלקנה, בא נמצא מילה רכה יותר].

עכשיו אתם מזדעזעים, מה לנערה דוסית ולזה? ועוד אחת שהיא כל כך עדינה? אבל זאת האמת. לא יודעת אם מכורה היא המילה המתאימה. זה פשוט שואב אותי, גם כשאני מנסה להפסיק. אני יודעת שאני לא לבד בעניין, מישהי שאני סומכת עליה וסיפרתי לה על כך גרמה לי להבין שאני ממש לא היחידה. הרבה בנות נחשפות במידה זאת ואחרת, ובעולם שלנו, כשהכול נגיש, נראה לי הזוי שלא להיחשף...

לא אמרתי את זה כדי לבכות או להתלונן, פשוט בא לי לצעוק שכולם ישמעו! זה נושא שחוסר הידיעה עליו רק גורם להתקרב אליו יותר. אני לא יודעת איך זה אצל הבנים, אבל אצל הבנות לא מדברים על כך מילה, כאילו מתעלמים מהנושא. אז איפה החינוך? איפה כל האולפנות? למה אף פעם לא מדברים על זה? למה יש כל כך הרבה דברים שמתפדחים לדבר עליהם ומעדיפים להתחמק? לא עדיפה שיחה מביכה אחת שנותנת כלים להתמודד לפני שזה מאוחר מדי?

אני כבר התייאשתי מעצמי. אני נותנת לכל הרע הזה לסנוור אותי, למשוך אותי, כי כבר אין לי כוח להתמודד, וגם קשה בכלל לרצות להתמודד, כי מצד שני אולי אני סתם מגזימה וזה בכלל לא דבר נורא, ואז זה בסדר ולא צריך להפסיק ואפשר פשוט להמשיך ולתת לכל התחושה להפנט אותי. אבל לא משנה איך אני מגיבה - זה מרחיק אותי מעצמי, מהחברות שאני כל כך אוהבת, מהמשפחה, ובעיקר מהקב"ה, שהריחוק הזה ממנו גורם לי לאבד את הטעם לחיות חיים של תורה, שלא לדבר על חיים של קדושה שנראים לי הדבר הכי רחוק בעולם.

אין לי בדיוק דברים מעודדים להגיד, אבל הלוואי שהצלחתי לגרום למישהו אחד להבין שצריך לעשות משהו, והלוואי שגם אני אדע מה הדבר הנכון לעשות.

 

atarMbaolam

 

 

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם