נתניהו צריך דווקא מחליפה

3woman

סודי דים, מטות ערים

כן, הגעתי למסקנה, שדרושה אישה שתחליף את בנימין נתניהו.

אסביר:

משום מה התקשורת הישראלית ממעטת לדווח על כך, אבל מתברר שבבריטניה כמו בישראל יש בדיוק אותן בעיות: מתקפה משפטית בלי פוסקת נגד חיילי המדינה, כבר 12 שנה. מעמידים לוחמים בריטים לדין, סחטו עד עתה יותר מ-100 מיליון לירות שטרלינג ל"נפגעי זכויות אדם" משורות האויב. גם בבריטניה – כמו אצלנו - לגורמי השמאל שמבצעים את המתקפה המשפטית הזו יש שמות יפים ומרגשים – ומטעים, כגון "פעילי זכויות אדם" וכן "עורכי דין למען האינטרס הציבורי" (כמו "יש דין" ו"בצלם" אצלנו).

ההבדל הוא, שלפני חודשים ספורים קרה בבריטניה נס: ראשי הממשלה הגברים הוחלפו במפתיע - באשה נעימת הליכות ומלאת אנרגיות בשם תרזה מיי. אגב, היא אוהדת את ישראל ואת הקהילה היהודית.

תוך חודשים ספורים, הגברת תרזה מיי עשתה את הלא ייאמן. חודש אחד (!) אחרי שעלתה לשלטון "נסגר הברז" בפני ארגון השמאל העיקרי שרדף את חיילי בריטניה. ואז, לפני כמה שבועות, כלומר פחות מחצי שנה מאז שעלתה לשלטון, החליטה תרזה האמיצה שבריטניה מעתה תשנה את היחס שלה ל"אמנה האירופית לזכויות אדם". מדוע? מפני שאמנה בינלאומית זו פשוט עוזרת לרדוף את הציבור ואת החיילים, והיא לא באמת מקדמת זכויות אדם – ההפך.

כל זאת כאמור ביצעה הגב' תרזה מיי, תוך פחות מחצי שנה. לשם השוואה: בנימין נתניהו מכהן כראש ממשלה בישראל כמעט 20 שנה!

בינתיים, בארץ, דחליל אחד קטן בשם עו"ד מיכאל ספרד מנהל לוחמה משפטית אכזרית ובלתי פוסקת - גם כן בעזרת זרם אדיר של כסף - נגד כל ההתנחלויות שעוטפות את נתב"ג, את ירושלים הבירה ואת תל-אביב. עורך דין אחד קטן מהשמאל הגיש עשרות עתירות של פלשתינים : עמונה, מגרון, שכונת האולפנה, ועוד רבים. ועוד ידו נטויה - כבר לפחות ארבע שנים מכריז הדחליל הזה בגלוי שהוא בדרך לגרום לפינוי "של יישובים שלמים" כלשונו – וזה בדיוק מה שהוא עושה ממש בימים אלה, עיין ערך עמונה ועפרה. וראש הממשלה נתניהו עד היום הזה לא עשה דבר!

כבר הגענו למצב שלוחם צה"ל שנפצע קשה מאוד ולא מסוגל ללכת, לא זכאי לרמפה בבית הוריו – כי הוא "מתנחל" תושב עפרה, ומיכאל ספרד הרי לא יסכים. אותו מיכאל ספרד כבר הספיק לומר לתקשורת הישראלית, שהוא אישית מתבייש ללבוש את מדי צה"ל. ושוב, מה עושה נתניהו למען אותו נכה צה"ל שנפצע כל כך קשה למען ילדינו וביטחוננו? שום דבר! (והמתחרה של בנימין נתניהו על כס הימין, נפתלי בנט, לא במצב טוב יותר).

מיכאל ספרד הנזכר הוא גם עורך הדין של "שוברים שתיקה" שפועל נגד חיילי צה"ל, ואותו מיכאל ספרד, אותו דחליל, גם מופיע נגד ישראל במועצת הביטחון של האו"ם.

בנימין נתניהו, מתי כבר תקום ותגן על מי שמחרפים את נפשם יום יום למען המדינה שלנו – המתנחלים וחיילי צה"ל?

מתי כבר "תסגור את הבסטה" של דחליל אחד קטן שמשגע מדינה שלמה ושכל יום מצליח להרוס עוד ועוד?


 

atarMbaolam

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
האומץ לחשוב פעמיים

  הטור של סיון רהב...

הפולמוס על התקווה

  מאמר מאת הרב אברהם...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם