מגילת הבוחר

 12 teima abu

אשר בן אבו

אם חז"ל היו כאן, הם כנראה היו מכניסים את מגילת הבחירות שכתב אשר בן אבו לכתבי הקודש. ביקרו של מי חפץ ביבי, את מי הרכיבו על הסוס ומי בסופו של דבר נתלה על עץ המנדטים – על כל אלה תוכלו לקרוא רק בגרסה המלאה והבלתי מצונזרת שב'מקום בעולם' בתיבות הדואר שלכם. אבל לא התאפקנו ושחררנו כאן טעימה מהדבר האמיתי

 

ויהיה בימי בנימין, הוא בנימין המולך מרהט ועד צפת, אלף, אלפיים, שלושת אלפים וארבעת אלפים תיקים. בימים ההם, כשבת המלך בנימין על כיסא מלכותו אשר בירושלים, לא מזמן הבירה, עשה בחירות לכל שריו ועבדיו. ובראותו את שברירות ממשלתו ואת התפטרות ליברמן סמן ימינו עשה סקרים רבים שמונים ומאת יום. ליכוד וש"ס ומרצ אחוזים בבני גנץ ויש עתיד במצע זהות על עמודים שש מאות, על רצפת תע"ל ורע"ל ודתיים מדתיים שונים (יש לקרוא בעצב). 

איש בית יהודי היה בירושלים הבירה ושמו נפתלי איש ימני. ויהיה אומן את איילת היא שקד כי אין לה דת, ואת מאמר נפתלי איילת עושה. ובהיקבץ מפלגות רבות אל יד המלך אמר לה נפתלי בואי את ואני נימלט בית המלך מכל הדתיים, רק החרש תחרישי בעת הזאת, ואת המכה ניתן במסיבת עיתונאים. ותאמר איילת להשיב אל נפתלי: לך כנוס את כל החילונים, ובכן אבוא אל המלך עם בעלים של קבוצת כדורגל, עיתונאית וההוא מהדרום. ויאמר לה נפתלי: ומה עם שולי מועלם, לא נקראה לבוא אל המלך? ותאמר לו איילת: בסדר, שתבוא. 

ויאמר בנימין אל עצמו: ישנו מגזר אחד מפוזר ומפורד בין המגזרים בכל ממשלתי, ודתיהם שונות מכל מגזר, וגם בינם לבין עצמם יש הבדלי דת כל כך מזעריים שזה למות. אם על עצמי טוב אכתוב לאחדם, ועשרת אלפים קולות לא ילכו לפח. ויפתח המלך את חשבונו בפייסבוק ויכתוב פוסט ויאמר: עלינו להתאחד למען ארץ ישראל השלמה, בואו נסיר המחיצות, ועוד שקרים רבים כיד הביבי. והפוסט אשר נכתב ביד המלך אין להשיב וגם לא לערוך כי זה פוגע בטראפיק. ונשלוח פשקווילים ועלונים מגזריים בידי הרבנים אל כל בתי הכנסת בכל מלכות המלך בנימין, לחבר לאחד ולצרף את כל הדתיים מכהנא ועד אורלב, טף ונשים צנועות ביום אחד, ועקרונותיהם לבוז. וביבי ישב לשתות קאווה, וגבעת שמואל נבוכה.

אחר הדברים האלה גידלה התקשורת את הגנץ הרמטכ"לי ותנשאהו, ותשם את זמן המסך שלו מעל כל השרים אשר איתו. אין הגנץ מגיד עמדתו ואת דעתו כאשר ציוו עליו יועציו, ואת מאמר יועציו גנץ עושה. וכל שרי המלך והח"כים כורעים ומשתחווים לגנץ כי כן צוותה להם התקשורת, וגם כי הוא גם ככה גבוה מהם ראש או שניים ומעלה, ואורלי לוי אבקסיס לא תכרע ולא תשתחווה, ויימלאו יועציו של גנץ חמה.

ויהי ביום השלישי וילבש גנץ מדים, ויעמוד בחצר גינת ביתן ניסנקורן. ויהי כראות ניסנקורן את גנץ עומד בחצר נשא חן בעיניו, ויושט לו ניסנקורן את שרביט הזהב אשר בידו מתנה מראש ועדי הנמל, ויקרב גנץ וייגע בראש השרביט. ויאמר לו ניסנקורן: מה לך גנץ, עד חצי המשק ותיעש. ויאמר גנץ: אם על האבי טוב, יבוא הוא ובוגי אל המשתה אשר אעשה להם על חשבון משלם המיסים. ויאמר ניסנקורן: הבנת יפה איך עובדת המערכת. וישבו לשתות הוא וגנץ ובוגי על חשבון משלם המיסים. ויאמר ניסנקורן לגנץ במשתה היין: מה שאלתך, גנץ, ויינתן לך, ומה בקשתך עד השבתת הרכבות ובתי החולים, ותיעש. 

בלילה ההוא נדדה שנת הביבי, ויאמר להביא את ישראל היום ויהיה נקרא לפניו. וימצא כתוב על כספיתא ודרוקר, שני עיתונאי המלך משומרי הדמוקרטיה אשר ביקשו לשלוח יד במלך בנימין. ויאמר בנימין: מה נעשה עימי על זה? ויאמרו: לא נעשה עימך דבר. ויאמר: ברוך השם. ויאמר המלך: מי בחצר? ומרדכי יוגב בא לחצר בית הביבי החיצונה לומר למלך לעלות עם די-ניין על עוצמה יהודית. 

ברוך נפתלי, ברוך בצלאל, ברוכה איילת, ברוכה סטרוק, ברוך הרב רפי, ברוך הרב דרוקמן, וגם פייגלין זכור לטוב.

 

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם