החיים שלנו עוד לא תותים!


התשובה שלי היא כזו: ככל שאדם צעיר יותר – כך קל יותר להשפיע עליו ולשנות אצלו הרגלים. כך גם בנושא שלנו: קשה לשנות אצל המבוגרים דברים שהם התרגלו לעשות מאז שהם צעירים. פה טמון הסוד. לנוער יש הכוח לשנות! לנוער יש הכוח להתחיל דרך חדשה!
הכול התחיל כששמעתי הרצאה של יהודה גליק והחלטתי שעליי לחקור את הנושא לעומק. חברי ואני קבענו פגישה עם הרב ישראל אריאל בביתו, ובמשך שעות ארוכות הרב ענה לנו על שאלותינו. לאחר הפגישה החלטנו להקים את 'נוער המקדש' – מחלקת הנוער של מכון המקדש.
מטרת נוער המקדש היא הפצת תודעת המקדש בקרב בני הנוער בארץ. בחודשים הראשונים לפעילותנו הקמנו כמה מוקדי לימוד בישיבות ובבתי ספר ברחבי הארץ. בנוסף השתתף נוער המקדש בתרגול חנוכת המזבח והדלקת המנורה שהתרחש ברחבת הקארדו בירושלים בהשתתפות רבנים וקהל רב.
בימי בין המצרים הללו, המלאים כיסופים לבנית המקדש, אנו קוראים לבני נוער נוספים להצטרף אלינו לפעילות. בערב ר"ח אב נערוך יום גדוש בפעילות, תפילה ולימוד הנוגע למקדש, ואנו קוראים לכל הנוער להצטרף אלינו!
הכנס יתקיים אי"ה ביום חמישי כ"ט בתמוז (4.8). ב-14:00 תצא צעדה (באישור כוחות הביטחון) ממרכז ירושלים אל הכותל המערבי. ב-15:30 תתקיים תפילה לבניין המקדש ותפילת מנחה ב'עזרת ישראל' (ליד קשת דוידסון). ב-16:00 יחל כנס הייסוד של נוער המקדש באודיטוריום של ישיבת הכותל, וישתתפו בו הרב דב ליאור, הרב ישראל אריאל ומזכיר התנועה לכינון המקדש. בנוסף ירצה יהודה עציון על 'תכנון ירושלים העתידית' בליווי מצגת, ויוקרן סרט על שחרור ירושלים. לאחר הכנס, בשעה 19:00, נשתתף בסיבוב השערים של ר"ח אב. לפרטים נוספים: 050-4292905 או בדוא"ל This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
עצמאות הרבנות

  מאמר מאת הרב אברהם...

תחפושות לכל עת אמת

  סיפור מאת מיכל

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם